Kingitused koikidele

meie teame mida kinkida

Kingitus mehele

Varsti on teie mehel aastapäev? Te tahate kinkida oma mehele midagi erilist? Mõtleme, mis see võiks olla. Valida kingitust meeste jaoks pole nii lihtne asi. Arvatavasti ei hakka ta hüppama õnnest ja kõikigile näitama oma kingitust, kuigi see ei tähenda, et kingitused ei valmista talle rõõmu. Lihtsalt ta reageerib teistpidi. Solvuda halva kingituse peale võib mees sama moodi nagu naine. Ta võib aru saada, kas kingitus oli valitud hoolikalt ja armastusega või kiirustades 5 minuti jooksul. Nii, et proovime valida head kinki mehele.

Kingitus oma mehele

Ikkagi ta ootab oma sünnipäeva ja kinki. Kingitus pole lihtsalt asi ostetud kauplusest. See on teie suhtumise näitaja ja sellesse tulebsuhtuda tõsiselt. Kinki valides tuleb esikohale panna tema huvialad. Kiiver motorratturile, hiir arvutifännile, kes veedab kogu oma aja arvuti taga, uus nahast päevakalender tüütule karjeristile. Kingi hind sõltub teie võimalustest. Ei ole vaja osta midagi kallis, laenates selleks raha. Kuigi odav magnet või ripats pole ka hea lahendus. Tuleb valida kuldne kese.

Halbadeks kinkideks mehele on parfüüm ja riided. Eriti just riided. Te võite osta väga ilusa särgi, kuigi see pole tõeline kingitus mehele. Ärge vaadake tema reaktsiooni. Mehed oskavad juba ammu valetada, vaadake parem poisi reaktiooni kui ta saab kingiks riideid.